درباره وست لیک

  • شرکت در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد
  • رتبه ۱ چین در تولید لاستیک
  • رتبه ۱۰ از میان ۷۵ رتبه برتر سازنده لاستیک جهانی در سال ۲۰۱۶
  • رسیدن به سود فروش ۴۰.۳ میلیارد دلار آمریکا در سال ۲۰۱۵

شرکت گروه لاستیک وست لیک با مسئولیت محدود مفتخر به تولید لاستیک هایی است که در میان بهترین رتبه های جهانی قرار دارند. فلسفه این شرکت همکاری با فروشندگان (بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت فروشنده محصولات در سراسر دنیا) و میلیون ها مصرف کننده نهایی است که هر روزه به لاستیک های این شرکت اعتماد می کنند.

مهندسین با همکاری تیم تحقیق و توسعه بین المللی (R&D) که متشکل از متخصصین ژاپنی و کره ای است به دقت در کنار یکدیگر کار می کنند. این شرکت با سرمایه گذاری میلیون ها دلار آمریکا در ساماندهی محصولات و آزمودن امکانات متنوع در حال حرکت رو به جلو است. سیستم کنترل کیفی که توسط کارخانه های سازنده لاستیک و سازندگان بین المللی خودرو تایید شده است، امنیت و کیفیت لاستیک های وست لیک را تضمین می کند.

امروزه وست لیک در حال توسعه از یک شرکت چینی به یک کمپانی جهانی سازنده لاستیک می باشد. محبوبیت برند وست لیک به دلیل پیشرفت در تولید لاستیک های با عملکرد بالا (High Performance) می باشد. شرکت های تابع واقع در جنوب شرقی آسیا، شمال آمریکا، جنوب آمریکا و اروپا در حال خدمت به مشتریان بین المللی هستند.

کارخانه تازه تاسیس تایلند، با تجهیزات جدید و پیشرفته و تولید محصولات با کیفیت، جایگاه خوبی در بازارهای جهانی برای خود کسب کرده است.

 

 

 

 

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک ۳۶
 
تلفن تماس: ۸۸۱۹۸۱۳۳-۰۲۱
 
ایمیل:
 
ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۷ - پنج شنبه ها ۹ تا ۱۳