Googler2

معرفی گوگلر تجارت

شرکت گوگلرتجارت در سال ۱۳۹۳ توسط مدیرانی با سی سال سابقه در زمینه تجارت بین المللی تاسیس گردید. این شرکت در زمینه واردات انواع لاستیک های سواری، وانتی، باری و صنعتی فعالیت خود را آغاز کرد و با انتخاب نمایندگان خبره در شهرهای مختلف به توزیع گسترده لاستیک در سطح کشور می پردازد.
واردات محصول با کیفیت در بالاترین درجه اولویت این شرکت قرار دارد به همین منظور در ابتدا با برند لینگ لانگ که در رتبه بندی، رتبه سوم چین را دارا بوده و سپس برند وست لیک با عنوان بزرگترین تولید کننده و رتبه اول چین قرار داد همکاری بسته شد. کلیه لاستیک های وارداتی این شرکت دارای استانداردهای جهانی E4 و استانداردهای سه گانه SWR و تاییدیه سازمان ملی استاندارد ایران می باشند. این لاستیک ها به دلیل به کارگیری تکنولوژی بالا آمار خسارت پایینی دارند اما در صورت بروز خسارت نیز این شرکت در قبال مشتریان خود پاسخگو بوده و در این زمینه سرویس دهی خوبی به آن ها ارائه می کند.
همکارانی که از مجموعه گوگلر و به عبارتی به عنوان خانواده گوگلر مشغول به فعالیت هستند، ضمن دارا بودن سوابق طولانی و موفق در زمنیه مسئولیت خود تلاش خود را در راستای پاسخگو بودن به کلیه مشتریان و جلب رضایتمندی آنان قرار داده اند و در طی این مدت توانسته اند خانواده شرکت را در سطح کشور و کلیه استان ها گسترش داده و همکاری بلند مدتی را با هر یک از اعضای این مجموعه داشته باشند.

آدرس : تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک ۳۶

تلفن : ۸۸۱۹۸۱۳۳-۰۲۱

ایمیل : googler@googlertrade.com

آدرس ما

 

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک ۳۶
 
تلفن تماس: ۸۸۱۹۸۱۳۳-۰۲۱
 
ایمیل:
 
ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۷ - پنج شنبه ها ۹ تا ۱۳