درباره لینگ لانگ

شرکت لینگ لانگ با مسئولیت محدود که در سال ۱۹۷۵ تاسیس شده است، یک شرکت تخصصی بزرگ در زمینه تولید لاستیک و بر پایه تکنولوژی می باشد که محصولات پیشرو مانند لاستیک های رادیال خودروهای سواری (PCR)، خودروهای کامیونی سبک و سنگین (LTR & TBR) و خودروهای صنعتی و کشاورزی (OTR) را تولید می کند.

شرکت لینگ لانگ یک شرکت چینی پیشرو در زمینه سرمایه گذاری تولید لاستیک در چین است که دارای پایگاه های تولیدی در شهرهای ژائویان، دیژو و لیوژوی چین و کشور تایلند می باشد. همچنین این شرکت دارای مراکز توسعه و تحقیق در ژائویان، پکن و آمریکای شمالی و دفتر آزمایش در اروپا می باشد. محصولات این شرکت که در ۱۵۸ کشور و منطقه بفروش می رسد، تقریبا توسط ۶۰ مرکز نصب و راه اندازی پذیرفته شده و با کیفیتی بالا و قابل اعتماد به سیستم جهانی تامین کنندگان خودروسازان جهان ورود پیدا کرده است.

استعداد بین المللی

لینگ لانگ تیم بین المللی خود را از بین نخبگان جهانی صنعت لاستیک تشکیل داده است. تیم توسعه و تحقیق شرکت از حدود ۱۰۰۰ عضو تشکیل شده است که شامل بیش از ۶۰ مهندس ارشد و متخصص از آمریکا، تایوان و کره جنوبی می باشد.

تحقيق و توسعه (R&D) بين المللى

این شرکت مراکز توسعه و تحقیقی در ژائویوئان، پکن و آمریکای شمالی و همینطور اتاق آزمایشی در اروپا به منظور توسعه سیستم جهانی R&D تاسیس نموده است. به علاوه مرکز تکنولوژی در سطح ملی و آزمایشگاه سنجش تشخیصی ، اولین آزمایشگاه صدا و آزمایشگاه اصطکاک چرخشی لاستیک را راه اندازی کرده است.

بازاریابی بین المللی

تمرکز در تولید لاستیک های باکیفیت، شرکت لینگ لانگ را به اولین شرکت چینی که به بازار OE وارد شده است تبدیل کرده. این شرکت تامین کننده اصلی لاستیک های OE برای بیش از ۶۰ شرکت خودروساز چینی از جمله Chery، JAC، Geely و Kingdong می باشد، همچنین تامین کننده لاستیک های برندهای برتر خودروسازی جهانی شامل GM، Ford، Hyundai، Nissan و VW  می باشد. در ایران نیز لینگ لانگ تامین کننده لاستیک برای شرکت های ایران خودرو و سایپا می باشد.

برند بین المللی

لینگ لانگ شریک برتر (VfL) ولفزبرگ، به عنوان اسپانسر مسابقات قهرمانی کامیون چین و تیم شطرنج شاندونگ، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ است. علاوه بر این وارد لیگ فوتبال اروپا شده و اسپانسر تیم فوتبال بریزبن روار، تیم راچابوری، تیم ملی بسکتبال اوگاندا، تیم راگبی کویینزلند استرالیا، تیم کوهنوردی بلغارستان، مسابقات کریکت زیمبابوه و رالی عمان بوده است.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک ۳۶
 
تلفن تماس: ۸۸۱۹۸۱۳۳-۰۲۱
 
ایمیل:
 
ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۷ - پنج شنبه ها ۹ تا ۱۳